SUPER SLIM

wpis w: Bez kategorii | 0

SUPER SLIM

Wyjątkowa, olejkowa pielęgnacja pod prysznic

Olejki to sprzymierzeńcy naszej skóry. Dlatego przedstawiamy Wam wyjątkową, olejkową pielęgnację pod prysznic. Teraz nie tylko nawilżysz i odżywisz swoją skórę za pomocą olejków, ale również skutecznie ją oczyścisz.

Nawilżająca pielęgnacja do mycia ciała

90 % naturalnych olejków

Zmień rutynowe mycie ciała na pielęgnację do mycia i ciesz się jedwabiście gładką skórą od razu po umyciu!

Oleje oprócz swoich wyjątkowych odżywczych i regenerujących właściwości, słyną także z tego, że doskonale oczyszczają skórę. Oleiste konsystencje skutecznie przyciągają do siebie zanieczyszczenia, a przy tym nie podrażniają skóry delikatnie ją pielęgnując.

Formuła olejku pod prysznic Super Slim oparta jest na olejku perilla, który napina i ujędrnia skórę, przyśpiesza produkcję kolagenu i elastyny oraz długotrwale nawilża.

Idealnie dobrane olejki roślinne i składniki myjące skutecznie oczyszczą Twoją skórę, pozostawiając ją nawilżoną, zregenerowaną i aksamitnie gładką. Już od pierwszego użycia!

Poznaj olejek pod prysznic Super Slim!

 

Wygładzający cukrowo-solny peeling do ciała

Zmień zwykły peeling, na peeling na bazie naturalnych olejków!

Wygładzający cukrowo-solny peeling do ciała

Zmień zwykły peeling, na peeling na bazie naturalnych olejków!

Wyjątkowa formuła peelingu oparta na naturalnych olejach roślinnych oraz drobinkach cukru i soli, nie tylko doskonale ściera martwy naskórek, ale również poprawia krążenie i stymuluje naturalne procesy regeneracji skóry.

Peeling pozostawia na ciele, delikatną ochronną warstwę, dzięki której skóra pozostaje długotrwale nawilżona i aksamitnie gładka.

Peeling oprócz olejku perilla, zawiera również masło shea. Dzięki idealnie skomponowanym składnikom aktywnym pozostawia skórę ujędrnioną i wygładzoną oraz miękką w dotyku!

Poznaj peeling Super Slim!