Zwroty i reklamacje

Bardzo zależy nam na tym, abyście byli Państwo całkowicie zadowoleni z zakupu naszych produktów oraz obsługi zamówień i polecali nas innym.

Jeśli zakupiony produkt nie spełnił Państwa oczekiwań lub po prostu zmieniliście zdanie, możecie Państwo zwrócić go lub wymienić na inny w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki, bez podania powodu. Będziemy jednak bardzo zobowiązani za informacje od Państwa o zwracanych lub wymienianych produktach tak, abyśmy mogli poprawiać ich jakość. Prosimy o przesyłanie mailem lub pocztą informacji o chęci zwrotu w formie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy wraz z numerem konta na które mamy dokonać zwrotu i/lub wypełnienie formularza reklamacji/zwrotu dostępnego tu: formularz zwrotu evree

W wypadku zwrotu, poniesione przez Państwa koszty produktu oraz wysyłki do Państwa, uwzględnione na dowodzie zakupu, zwrócimy niezwłocznie na podane konto bankowe. Koszt wysyłki zwracanego produktu ponosi zamawiający.

Jeśli zakupiony przez Państwa produkt podlega reklamacji, Państwa reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od jej pisemnego złożenia na poniższy adres.

Jak składać chęć zwrotu lub reklamacji?

Prosimy o zgłoszenie chęci zwrotu lub reklamacji zakupionych przez Państwa towarów na adres: biuro@mcrcorp.eu lub poniższy adres korespondencyjny firmy. Zgłoszenie powinno zawierać: Imię i Nazwisko, numer zamówienia, nazwę produktu zwracanego/reklamowanego. Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego postępowania.

Zawracane lub reklamowane produkty prosimy wysyłać na nasz adres:

MCR Corporation Sp. z o.o., ul. Graniczna 4, Pęcice, 05-816 Michałowice